Мені 25 років, дітей поки що немає. Місячні щомісяця були як годинник, а цього місяця...

Мені 25 років, дітей поки що немає. Місячні щомісяця були як годинник, а цього місяця вже 5й день затримки. Була у гінеколога, на УЗД, вроді все нормально - передменструальний стан. Лікар сказала що це нормально, і інколи можуть бути затримки. Але то було ще у суботу! Сьогодні зранку робила тест на вагітність - негативний. Я вже й незнаю що думати:( Нічого не болить, але у мене таке перший раз взагалі:( прошу вашої поради... Наперед дякую, Зоряна

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Час від часу у жінок можуть бути затримки. Вважається, що нормальний цикл, це не просто 28 днів місяць в місяць, а 28 +/- 7 днів.