Доброго дня мені 40 років,зріст 1,56м,вага 76кг.В мене вузловатий зоб 2 степені

Доброго дня мені 40 років,зріст 1,56м,вага 76кг.В мене вузловатий зоб 2 степені. ТТг 1.34 (0.27-4.2),Т4св 0.729(0.93-1.7),АТПО <5 до 34.Які ліки ви порадите і їх дозу?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня, шановна Валентина! Насамперед необхідно зробити пункційну біопсію вузла (вузлів) в щит. з-зі (під контролем УЗД), щоб встановити природу змін. Після цього слід повторити аналіз крові на вільний Т4 та інші маркери залежно від результатів УЗД і біопсії. Обстеження можна пройти за один день в Центрі ендокринної хірургії (м. Київ, Кловський узвіз 13а).