Доброго дня. Цікавить більше загальне питання, ніж особисте

Доброго дня. Цікавить більше загальне питання, ніж особисте. Скажіть, будь ласка, сьогодні дуже популярно робити у кав"ярнях і закладах швидкого харчування усіляки фотовиставки, виставки хендмейду. Питання таке: наскільки такі речі впливають на сприяйняття людиною їжі, адже розглядаючи усе це, вона не котролює процес жування, тож може з"їсти багато (як з телевізором). Як взагалі впливає на людину атмосфера і місце, де вона споживає їжу. Перепрошую, що звертаюся до лікарів з таким питанням, проте відповідь дуже важлива.

Ответы врачей 1

Зайцевская Татьяна Юрьевна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Горького 9, Частная практика
Телефон: 050-9506901, 0671412921
Добрый день! Мое мнение - многое зависит от содержания фотовыставки и изделий ручной работы. Если это будет фотовыставки позитивного содержания, вызывающие чувства красоты, добра, то такое сопровождение будет создавать приятную атмосферу, в которой захочется посидеть и выпить одну-другую чашечку кофе, поговорить с друзьями. Я много езжу и люблю кафе в интересным интерьером, особенно ручной работы. Люблю фото природы, животных. В такой атмосфере я отдыхаю после работы. С уважением, психолог, психотерапевт, Татьяна Зайцевская