ДОБРИЙ ДЕНЬ. мене турбують виділення під час дефекації

ДОБРИЙ ДЕНЬ. мене турбують виділення під час дефекації. все почалось давніше, а точніше після пологів більше року. У мене були тенезми, виділення великої кількості слизу могло і з кровю. Після ректороманоскопії, лікар сказав, що у мене похоже на запалення стінок кишечника. призначив ліки (лактовіт форте, мікроклізми). Тенезми пройшли виділення зменшились, але на туалетному папері і в калі всеж таки були. Недавно я знову робила ректороманоскопію в іншого лікаря. Він сказав, що на тій відстані яку він побачив нічого не має, все чисто. У мене декілька днів (коли кал мягшої консистенції) взагалі не було нічого. А сьогодні, коли кал твердший знову було трошки. Що це мщже бути. Що мені робити. Може якісь ліки. Дуже дякую що вислухали і за відповідь.

Ответы врачей 3

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Будьте здорові.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. Тенезми, виділення слизу із прямої кишки - це симптоми, які можуть вказувати на наявність проктиту (запалення слизової прямої кишки), або коліту (запалення слизової товстої кишки). Однак оскільки під час останньої ректороманоскопії запальних змін в прямій кишці не було виявлено, то діагноз проктиту сумнівний і виділення крові можно розглядати, як прояви геморрою. Нарахунок анальної тріщини - якщо больових відчуттів під час дефекації не має, то цей діагноз теж сумнівний, тим більше, що Вас вже оглядав проктолог і не діагностував це захворювання.. Підсумовуючий все вище зазначене, Я би хотів Вам порекомендувати провести фіброколоноскопію і після цього дослідження повторно проконсультуватися у кваліфікованого проктолога. В данний же момент поприймати наступне: 1) "Детралекс" по 2т в день 1 місяць. 2) Мазь або свічки "Проктоглівенол" або "Проктозан" 2 рази на день 2-3 тижні. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
ТАКІ СИМПТОМИ ХАРАКТЕРНІ ДЛЯ АНАЛЬНОЇ ТРІЩИНИ. Для постановки остаточного діагнозу все ж потрібен огляд кваліфікованого проктолога. Поки спробуйте мазь Ультрапрокт по 2 рази на день - 5 днів. Детально про сучасні методи лікування анальних тріщин Ви можете дізнатись на сайті клініки - www.med-nice.com.ua в розділі Проктологія - Діагностика та Лікування. На додаткові питання відповім по телефону.