Добрий вечір.У моєї матері болить сідальний нерв,так що тягне цілий лівий бік,не мож поворушитись

Добрий вечір.У моєї матері болить сідальний нерв,так що тягне цілий лівий бік,не мож поворушитись.Підскажіть будьласка що нам потрібно зробити

Ответы врачей 1

Специалист
необходимо принять обезбаливющее средство (например рофика 12,5 мг) и срочно сделать магнитно-резонансную томографию
пояснично-крестцового отдела позвоночника и показать снимки нейрохирургу. можете обращаться ко мне.