Добрый день помогите как правельно без юриста составить иск в суд об алиментах так как...

Добрый день помогите как правельно без юриста составить иск в суд об алиментах так как это стоит дорого Заранее благодарна!

Ответы врачей 1

Специалист
Предоставляем Вам шаблон искового заявления о взыскании алиментов.

_________________ районний суд м. Києва
вул. _____________________________________
(поштова адреса, індекс, телефон)

ПОЗИВАЧ: ______________________________
(П.І.Б., поштова адреса, телефон)

ВІДПОВІДАЧ: ___________________________
(П.І.Б., поштова адреса, телефон)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення аліментів на утримання дитини

Я, _________________________, 19__ р.н. перебувала з відповідачем у шлюбі, від якого маю дітей: ________________________________________19__р.н.
Спільне життя у нас не склалося через різні погляди на сімейне життя, примирення між нами не можливе. Спору про поділ майна не має.
Відповідач_______________________________,19__р.н. ухиляється від утримання дітей, матеріальну допомогу мені та дитині добровільно не надає.
Відповідач працює на посаді ______________________________ на підприємстві (в установі, організації), отримує пристойну заробітну плату і має можливість надавати мені матеріальну допомогу на утримання дитини.
Враховуючи вищевказане і відповідно до ст. ст.181, 191 Сімейного кодексу України та ст. ст. 24 і 137 Цивільного процесуального кодексу України, -

ПРОШУ СУД:

1. Стягнути з відповідача ______________________________ аліменти на мою користь на утримання дитини ________________________________,19__р.н. у розмірі 1/4 частки заробітної плати щомісячно.
2. Винести рішення, яким стягнути аліменти за минулий час, починаючи з дати розірвання шлюбу, тобто з ______________________ .
3. Відшкодувати позивачу за рахунок відповідача витрати, пов’язані із сплатою держ.мита та розглядом справи в суді.

Додаток:
1. Копія свідоцтва про шлюб.
2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
3. Копія свідоцтва про народження дитини ________________________ .
4. Копія позовної заяви для відповідача.
5. Квитанція про сплату держ.мита.

„ __ ” ________ 2005р. ___________________ _____________________________________
(підпис) (П.І.Б.)