Добрый День! Меня в общественном месте тоесь троллейбусе разбил выпивший человек мне об лоб бутылку

Добрый День! Меня в общественном месте тоесь троллейбусе разбил выпивший человек мне об лоб бутылку. У меня сотрясение, шов 4 см, упало зрение. все есть задокументировано врачами, лечение и тд.и тп. Это было 29 мая я до сих пор лечусь и мое дело не закрыто в суд мед экспертизе. Подскажите пожалуйста на какую степень тяжести вероятнеее всего мне поставят?Огромное спасибо заранее за ясный ответ. Здоровья Вам и Вашим близким.

Ответы врачей 1

Специалист
Ступінь тяжкості тілесних ушкоджень визначається СМЕ відповідно до Правил судово – медичного визначення тяжкості тілесних ушкоджень, затверджених МОЗ України. Ступінь тяжкості такого тілесного ушкодження, який нанесли Вам, визначається судово -медичним експертом з врахуванням висновків цієї експертизи. В даному випадку ступінь тяжкості тілесних ушкоджень можна віднести до умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (ч.1 ст.122 КК України).
Але точний висновок буде робити експерт на основі поданих Вами документів та мед.висновків до судово-медичної установи.