Доброго дня! Хочу звернутись до Вас за консультацією

Доброго дня! Хочу звернутись до Вас за консультацією. Я займаюся у спортзалі приблизно 3 місяці, 3 - 3,5 тижні тому у мене заболіли коліна, мій тренер сказав, що у меня розтягнення зв'язок. Він порадив мені 2 тижні мазати коліна ДИП реліфом. Різкий біль минув, але, коли роблю упор то на одне коліно, то на інше, відчуваю, що біль ще не минув остаточно. Скажіть, будь ласка, він згодом минеться, чи варто йти до лікаря травматолога-ортопеда? На скільки це серйозно? Я ніколи з цим не стикалася і тому дуже хвилююся з цього приводу! Буду дуже вдячна за пораду! З повагою, Тетяна

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Шановна Тетяна ! Безумовно, порада лікаря щодо лікування буде більш обгрунтованою.