добрий день! 05

добрий день! 05.04 .2013 мені зробили операцію L4-L5 зразу після операції були болі я не спав ночами - не брали обезболюючі-на пяту ніч цілу ніч вив від болі-на обході був інший лікар-зробив блокаду-я заснув -мій лікар каже треба терпіти.мене виписали.в лікарні я ще якось ходив і дома три дні з палкою а потім- не ходити -не лежати такі простріли - аж кричав-терпів на кетанолі до29.04 -поїхав до лікаря.мене буквально занесли мої родичі на другий поверх-прийшов лікар вколов блокаду і сказав що я симулянт.блокада обезболила на 3 дні.далі знов-кетанов.пройшло майже два місяці.болі сильні пройшли-ходжу зігнутий -спираюсь на коляску-пробував в ирівнятись-сильний біль-аж впав.сидіти не можу-болить -що робити? мій лікар після операції тільки говорить що мені нічого не болить і не хоче нічого слухати.ходити стараюсь кожен день-скільки можу-

Ответы врачей 1

Сичинава Вахтанг Гулиевич
нейрохирург
Адрес: г. Киев, Украина, Больница скорой медицинской помощи г.Киев, Клиника Добробут
Телефон: 095-550-69-03
обратитесь к нам в киевский городской центр по лечению болевых синдромов. ул. братиславская 3. надо посмотреть больную.