Здраствуйте.Мені 29 років дітей немаю

Здраствуйте.Мені 29 років дітей немаю.Маю гормональні проблеми,то місячні є то їх 3-4 місяців нема.Але 3 місяці вони є постійними.Проблема полягає в тому,що вцьому місяці вони зявилися в друге,але не сильні то одного дня їх є трохи,то надругий день трохи більше.Так воно триває 12 днів.Допоможіть меньі будь-ласка.?

Ответы врачей 1

Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
Вам следует обратиться к гинекологу-репродуктологу-эндокринологу очно.(могу предложить свою помощь)