доброго дня!коли я ходжу в туалет(по великому)тече кров

доброго дня!коли я ходжу в туалет(по великому)тече кров.то трохи то трохи бильше,пече в серединi i якась гуля(прищ)великий на анальному отворi...скажiть що це за ознаки,якои хвороби??????

Ответы врачей 1

Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
такими симптомами може проявлятись геморой або анальна тріщина. В будь-якому випадку для встановлення точного діагнозу потрібен проктологічний огляд. Детально про ці захворювання та методи іх лікування, а такожпро те, що таке проктологічний огляд і як до нього готуватися Ви можете дізнатися на сайті клініки -wsw.med-nice.com.ua в розділі Проктологія. На додаткові питання з задоволенням відповім по телефону.