Доброго дня. У мене така проблема : немає стабільності в лівій нозі, відчуття, що коліно...

Доброго дня. У мене така проблема : немає стабільності в лівій нозі, відчуття, що коліно зміщується всередину, на цій нозі стояти важко. Травм не було.Я зробила МРТ, чи можна, щоб Ви на нього глянули, чи потрібно їхати на прийом? Проживаю в Тернополі. Дякую

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Шановна Ольго ! Результати МРТ можна надіслати мені на адресу [email protected], але повинен попередити, що (як свідчить досвід)при пересилці дані частково втричають інформативність. Крім того, для остаточного діагнозу в де-яких випадках МРТ не є достатньою і очний огляд суглоба суттєво допомагає в діагностиці.