ДОБРИЙ ДЕНЬ! У МЕНЕ ТАКЕ ПИТАННЯ У МОГО СИНА 3,5РОКІВ ТА БРАТА 20Р

ДОБРИЙ ДЕНЬ! У МЕНЕ ТАКЕ ПИТАННЯ У МОГО СИНА 3,5РОКІВ ТА БРАТА 20Р. ВИСКОЧИЛАСЬ ЯКАСЬ ЗАРАЗА МИ БУЛИ В ЛІКАРНІ І НАМ СКАЗАЛИ ЩО ЦЕ ГНІЙНІ РАНИ ПІСЛЯ ЧОГО ВОНО ДАЖЕ НЕЗНАЮ БО У НИХ БУЛИ ЧИСТІ ШКІРИ МИ МАЖИМО ФУКОРЦИНОМ І НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТУ ІЩЕ БІЛЬШЕ РОЗКІДАЄ У СИНА ЗА ВУХОМ І ПІД ОКОМ, А У БРАТА ПОШТІ ПО ВСЬОМУ ТІЛІ. ЩО МЕНІ РОБИТИ ПОРАДЬТЕ БУЛАСКА.

Ответы врачей 1

Специалист
С учетом того, что возникло это у двух членов семьи и процесс прогрессирует, стоит немедленно обратиться к дерматологу.