Доброго дня!Скажіть будь ласка,мені 25р

Доброго дня!Скажіть будь ласка,мені 25р.після 2-их родів груди сильно зменшились,хоча до вагітностей були більші.Чи можна приймати пуерарія міріфіка для їх збільшення?Чи може Ви знаєте крім операції інші способи.Наперед вдячна

Ответы врачей 1

Специалист
Ни один метод кроме пластической хирургии по увеличению груди не работает.