Доброго дня скажіть будь ласка в мене шкіра на обличчі в районі бороди і навколо...

Доброго дня скажіть будь ласка в мене шкіра на обличчі в районі бороди і навколо губ всипана вугрями і також ніс.Коли почищу скрабом він трошки вичищає пори і шкіра стає гладенькою а від вугрів вона жорстка і суха особливо вранці встаєш а вона як тертка така суха.Що ви можете мені порадити?

Ответы врачей 1

Специалист
Обратиться на очную консультацию к дерматологу для назначения схемы лечения