Добрый день, Дмитрий Дмитриевич! Ребенку 1 год 4 мес

Добрый день, Дмитрий Дмитриевич! Ребенку 1 год 4 мес., жалоба на периодическую отечность в области глаз. Мочеиспускание не нарушено, безболезненное. Суточный гидробаланс проконтролировать не удается, так как ребенок в подгузниках. Наследственность не отягощена. Питьевой режим примерно 1 литр жидкости, пища без соли. По результатам УЗД - Эхогенных изменений не выявлено. Анализы: Альбумін 43.4 г/л Аналіз крові розгорнутий Гематологічний аналізатор "Mythic 22" * RBC Еритроцити 4.69 10*12/л HGB Гемоглобін 130 g/l HCT Гематокрит 0.379 l/l MCV Середній об`єм еритроцитів 80.8 fi MCH Середній вміст гемоглобину в еритроциті 27.7 pg MCHC Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті 343 g/l RDW Розподіл еритроцитів по розмірам 13.3 % PLT Тромбоцити 253 10*9/л MPV Середній об`єм тромбоцитів 7.6 fl PCT Тромбокрит 0.193 cl/l PDW Ширина розподілу тромбоцитів 12.7 % WBC Лейкоцити 7.9 10*9/л Лімфоцити 76.7 % Моноцити 7.6 % Нейтрофіли/гранулоцити 12.8 % Еозинофіли 2.7 % Базофіли 0.2 % Формула крові ( мікроскопічне дослідження ) : * Нейтрофіли паличкоядерні 1 % Нейтрофіли сегментоядерні 13 % Еозинофіли 3 % Моноцити 10 % Лімфоцити 73 % ШОЕ за Панченковим 2 мм/год Аналіз сечі загальний ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Кількість (доставлено) 10,0 Колір світло-жовтий Прозорість прозора Питома вага 1,015 Реакція (pH) 6,0 Білок (г/л) н/в Глюкоза (ммоль/л) н/в Кетонові тіла н/в Білірубін негативний мкмоль/л Уробіліноген 13,4 мкмоль/л Жовчні пігменти н/в МІКРОСКОПІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ Еритроцити н/в Лейкоцити 0-2 в п/з Епітелій: плоский помірна к-ть Циліндри: н/в Слиз: волокнистий помірна к-ть Солі н/в Бактерії значна к-ть Креатинін 8,8 mmol/l Мікроальбумін 10,0 mg/l Аскорбінова кислота негативний mmol/l Співвідношення альбуміну до креатиніну ( А:С ) < 3.4 mg/mmol Загальний білок 68.93 г/л Креатинін 57.5 мкмоль/л Сечовина 5.64 ммоль/л Натрій в сироватці 136.9 mmol/l К сожалению, в ближайшее время нет возможности посетить консультацию нефролога очно, через несколько дней планируется вакцинация (АКДС). Подскажите, пожалуйста, по результатам исследований, есть ли повод для волнения либо отсрочки вакцинации, необходимо ли дополнительное обследование? Особенно меня смущает Натрий, результат возле нижнего референтного значения. Извините за столь объемное сообщение. Спасибо большое за уделенное Вами время. С уважением, Елена

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Уважаемая Лена, Я не вижу показаний для откладывания прививки по предсталвенным вами анализам. Отечость под глазами не связана с почками. С ув. Д.иванов