Доброго дня!З 8 років у мене почало випадати волосся

Доброго дня!З 8 років у мене почало випадати волосся.Спочатку випадало кружечками у розмірі 5 копійок, з часом ці плямки заростали, а в інших місцях з'являлися знову.Так тривало 10 років.Потім облисіння почалося в потилиці і за вухами, воно більше не заростало.Зараз облисіння прогресує .....На голові залишилося небагато волосся.Порадьте ,будь ласка, які засоби можуть відновити волосся.Інколи з'являється на місцях де немає волосся поодинокі волоски, але вони чомусь сиві.Допоможіть будь ласка.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте , Ирина. Важно разобраться в причинах выпадения волос, для этого нужно сделать обследования, для начало посетите дерматолога. Лечение аллопеции должно быть комплексным с учетом патологии внутренних органов.