Через незмогу завагітніти я звернулася до лікаря і мені зробили аналіз через здачу крові на...

Через незмогу завагітніти я звернулася до лікаря і мені зробили аналіз через здачу крові на антитіла класу IgG до хламідій. результат показав 7.5 Лікар сказав що у нас може не бути дітей, чоловікові потрібно зробити спермограму,чи придатна вона чи ні. утіште будь-ласка і розкажіть усе про цю хворобу. Від першого чоловіка у мене є дитина. Отже підхопила,як сказав лікар від другого. ми з ним 1.5 року живемо, і симптомів у нього ніяких не було отже і не зветався до лікаря. Допоможіть будь-ласка, Дуже хочемо дитину

Ответы врачей 1

Петренко Галина Александровна
Адрес: г. Киев, Укрнаина, МЦ "Медична Династія", МЦ "Когерент"
Телефон: 2-211-211, 067-14-99-321, 331-30-85
А на основании чего врач сделал такое заключение?? IgG к хламидиям всего лишь говорят о перенесенном процессе, но никак не указывают на бесплодие. Рекомендаций по теме много, но поскольку такие советы онлайн почти всегда бесполезны, посоветую одно, ищите другого врача.... Вам нужен врач, который найдет причину бесплодия и назначит правильное решение проблемы. Тут и гормонограмму нужно сдавать, и спермограмму мужу делать, возможно (не факт) проводить тест на проходимость маточных труб. Понимаете, у Вас диагноза нет, и причина бесплодия не определена...