Доброго дня. Буду дуже вдячна за відповідь

Есть ответ
Доброго дня. Буду дуже вдячна за відповідь. Допоможіть підтвердити чи заперечити чи в мене є анемія і який вид. Гемоглобін понижен 96(але здавала в останній день менструаці лаборант зазав що менструація може влинути що гемоглобін трішки знизитьсяї)все остальне в нормі тільки моноцити 1(норму точно незнаю) та еритроцити нижче нормит 3.18 (але не норма 3.5-4.5) потім через тиждень перездала 110 гемоглобін Ферретин 99.2(норма від 15 до 100) (перше здавала ферретин)залізо здала через тиждень після ферретину 8.95(норма ніби більше 10 не помню)флюорографію шийного відділу хребта-паталогій нема(тільки викр. хребта ) ШОЕ 2 Пройшла УЗД 5 червня сечостатевої системи у жінок і внтут. органів черевної порожнини- все в нормі,Мала за 2013 рік проблеми з хребтом(вискочили диски і забій рік тому) Мене турбує сильне випадіння волосся.Турбує головокружіння задищка при фізичних навантаженнях і стресі, підвищене серцебиття, , головокружіння, підвищений апетит, збідьшення ваги трішки. Терапевт приписав по 1 табл. гіпо-тардиферон і дуовіт, ви це схвалюєте. щИТОВИДКА-ТТГ 4.95 мМОна л.(опис лабораторії результат вище максимально припустимої межі 3.20 )вільний Т4 і АНти ТПО в нормі може підввищений ТТГ впливати на анемію. ЯКИЙ ЦЕ ВИД АНЕМІЇ ЗАЛІЗОДЕФЕЦИТНА ЧИ ІНША.ЯЩО НЕ В ЗАЛІЗІ СПРАВА ТО ЯКІ ПОТРІБНО АНАЛІЗИ ЗДАТИ ЩОБ ВИЯВИТИ ВИД АНЕМІЇ.

Ответы врачей

Вознюк Валерий Петрович

Вознюк Валерий Петрович

Мне нужно видеть полный анализ крови, включая такой показатель как гематокрит. А что норма, а что нет - решает врач-гематолог. Также Вы не указали свой возраст. Валерий Вознюк.

Вознюк Валерий Петрович

Вознюк Валерий Петрович

Мне нужно видеть полный анализ крови, включая такой показатель как гематокрит. А что норма, а что нет - решает врач-гематолог. Также Вы не указали свой

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад