Доброго дня. Буду вдячна за вашу пораду

Доброго дня. Буду вдячна за вашу пораду. Справа в тому що мене майже постійно турбує(2-3 роки) акне переважно на чолі(інколи на підборітку і рідко-на носі) на щоках пори розширені. Здала УЗД сечостатевої системи у жінок і органів черевної порожнини- дивно, все в нормі.Зараз маю проблеми трішки з щитовидкою і менструації стали болючішми і кровотрати збільшилися, тошнить, головокружіння.В чому може бути проблема з акне.

Ответы врачей 1

Специалист
Вы сами ответили на свой вопрос- это гормональный дисбаланс со стороны эндокринных органов. Альгоменорея( болезненость во время менструации) никогда не было нормой, стоит детальней обследоваться у гинеколога.