Доброго дня! У дитини (вік 10 років) гнусавий відтінок мовлення, місцеві лікарі списують все на...

Доброго дня! У дитини (вік 10 років) гнусавий відтінок мовлення, місцеві лікарі списують все на логопедію, але після 3 років занять з логопедом відбулось лише незначне покращення. Обстежуючи ротову порожнину рота логопед виявила утворення складочки (чи залому) на м'якому піднебінні з правого боку.Підкажіть будь ласка чи можливе лікування даної проблеми? Куди можна приїхати на консультацію, бажано без направлення, наші лікарі його не дають - мотивуючи тим, що не знають що написати, а без конкретного діагнозу нас не приймуть. Дякую.

Ответы врачей 1

Образцов Игорь Геннадьевич
лор
Адрес: г. Киев, «КЛІНІКА ОБРАЗЦОВА»
Телефон: 0505148201,  [email protected]
Здравствуйте, Вам нужен осмотр детского стоматолога , занимающегося подобными проблемами С уваж, Образцов И.Г.