Доброго вечора Анна мені 15 років я з 13 років користуюся тональним кремом! в мене...

Доброго вечора Анна мені 15 років я з 13 років користуюся тональним кремом! в мене вже шкіра постарішала як відновими її? підкажіть будь-ласка бо я не хочу у 20 виглядати 50 річною жіночкою! дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте, с учетом ваших особенностей кожи нужно подобрать домашний уход, для этого нужно показаться на конмультацию косметологу.