Доброго дня! Можете підказати як можна наростити волося від самої цибулини

Доброго дня! Можете підказати як можна наростити волося від самої цибулини?Який є спосіб? Де можна наростити? І скільки приблизно це буде коштувати?

Ответы врачей 1

Специалист
Обратитесь к мастеру парикмахеру, он вам подробно расскажет о процедуре наращивание волос