Моїй дочці 2рочки 8місяців виявили вроджену далекозорість (+4 +6)виписали окуляри (+2 +3) щоб запобігти косоокості....

Моїй дочці 2рочки 8місяців виявили вроджену далекозорість (+4 +6)виписали окуляри (+2 +3) щоб запобігти косоокості. Чи прально це? Чи можна вилікувати це? Чи може дитина перерости далекозорість?

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Анна! Якщо косоокість відсутня, лікар абсолютно правильно визначив корекцію окулярами, через зорові навантаження, які є в її віці (розглядання іграшок, книжок на близькій відстані) і тим самим суттєва напруга очних м’язів. На фоні цього не рідко виникає акомодаційна косоокість. Очне яблуко ще буде підростати і гіперметропія дещо зменшиться. Але повністю позбавитись гіперметропії при таких параметрах не можна (при народжені гіперметропія має бути +2,0 +3,0 Д). В підлітковому віці далекозорість можна відкоригувати м’якими контактними лінзами, а питання щодо ексімер – лазерної корекції зору вирішується після 18-ти років. Окуляри потрібно носити постійно, щоб сітківка отримала максимальну кількість інформації і тим самим у подальшому не виникла амбліопія (ліниве око).