Добрий день, мені 23 роки, вже як 10 місяців не можу завагітніти, зверталась до двох...

Добрий день, мені 23 роки, вже як 10 місяців не можу завагітніти, зверталась до двох лікарів і все марно. Спочатку перші три місяці не получалось я думала, що щось може робимо не так, але після трьох я пішла до гінеколога на огляд для перевірки, що все добре, на узд і вона мені поставила діагноз ановуляторний цикл або полікістоз яєчників, сказала, що в мене немає домінантного фолікула на 12 день циклу содержит множества фолікул 6-7 справа, 8-7 зліва, і тому я не можу завагітніти. Потім я пішла до другого лікаря на огляд, на узд цей гінеколог мені сказав на 8 день циклу фолікула домінантного немає,потім що на 13 день циклу у мене зявився домінантний фолікул 20мм, а на 15 день циклу він був 15 мм,лікарьсказав, що можна спробувати зачати дитину, але все марно, пішли М.Після цього мені приписали клостилбелгит сказали, щоб я приймала із 5 дня циклу, для стимулювання овуляції, але все марно у мене були М 17.06.13, а пішли 15.07.13 і за день перед М після того як я приймала Клостилбелгит були виділення коричневого кольору скажіть це може якось вплинути ці таблетки, що були виділення, у мене звичайно ідуть М через кожні 29-30 днів регулярно, що може бути за причина , що я не можу завагітніти??? Чоловік здавав спермограму все нормально.Лікарю скажіть будь ласка, що може бути причиною, що я не вагітнію, Чи я може взагалі не можу мати дітей, а мені не кажуть. Допоможіть вияснити проблему мою, буду вдячна за допомогу.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Бесплодием называется отсутствие беременности в течение 12 мес. РЕГУЛЯРНОЙ половой жизни (не реже 2-3 раз в неделю) БЕЗ ВСЯКОЙ контрацепции. Фрагмент из моей статьи «Врачебные монологи» «Советы по повышению фертильности» «Для повышения возможности зачатия я рекомендую Вам соблюдать несколько несложных правил: Половые акты желательно совершать в так называемые «опасные дни» (производится подсчёт), но не ежесуточно, а с одно - двухдневным дневным воздержанием. За 3 - 5 минут до полового акта нужно промыть влагалище слабым раствором питьевой соды (половина чайной ложки на 1 стакан тёплой воды). На 1 стакан тёплой кипячёной воды растворить пол-чайной ложки пищевой соды. С помощью резиновой спринцовки, наконечник которой ввести во влагалище, следует промыть влагалище. То-есть, ввести раствор и дождаться его вытекания, затем снова ввести. Половые акты рекомендуется совершать в положении с приподнятым тазом (можно подложить валик или подушку) и обязательно оставаться в этом положении до получаса (во избежание вытекания спермы). Как повысить шансы зачатия ? (Е.П. Березовская) http://blogs.mail.ru/mail/academyhf/4F57B97AC3A0B6C6.html