діагноз олігозооспермія, везикуліт, хронічний уретропростатит. все що вище норми показали аналізи Загальний аналіз сечі Прозорість/Transparancy

діагноз олігозооспермія, везикуліт, хронічний уретропростатит. все що вище норми показали аналізи Загальний аналіз сечі Прозорість/Transparancy !!! слабо мутна Слиз/Mucus !!! в значній кількості Загальноклінічні аналізи Глюкоза/ Glucose 6.15 мМоль/л Білірубін прямий/Direct Bilirubin 4.86 мкМоль.л Холестерин/Total Cholesterol 6.31 мМоль/л Загальний аналіз крові Лімфоцити LYM-абс. 1.31 х10*3 мм3 Моноцити MON-% 10.2 % Базофіли BAS-абс. 0.12 х10*3 мм3 Базофіли BAS-% 2.8 % Спермограмма Вигляд !!! ненормальний Концентрація !!! 0.8 млн/мл В ейякуляті !!! 3.76 млн % рухомих (прогресивна рухливість- категорія a-b по ВОЗ) !!! 0 % % нормальних за морфологією !!! 0 Загальна кількість функціонально активної сперми 0 млн/мл Індекс рухомості сперми 0 одиниці Лейкоцити !!! 9-10 к-ть/п.з Зустрічаються поодинокі сперматозоїди Всі інші аналізи в нормі гормони і ФСГ/FSH,Ig E,ЛГ/LH також внормі. Призначил лікування такими припаратими Орністат, Ворміл, дифлюкан, Урсосан, Еуфілін, Креон, Дуспаталін, Дексаметазон Що думаєте на це

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте Иван. Сложно отвечать на такие вопросы, когда видишь не всю картину :( По стандартам обследования Вам рекомендована повторная спермограмма через 6 недель после 1-й. Данные их необходимо сравнить. Ваш лечащий доктор видит полную картину, мне просто невозможно откоментировать, что-то. Возможно Вы имеете повышенный вес (метаболический синдром) или контактировали с токсическими веществами (это просто догадки). Необходима консультация эндокринолога.