У моей мамы черный стул уже несколько дней. Лежит в больнице ставят системы(не знаю как...

У моей мамы черный стул уже несколько дней. Лежит в больнице ставят системы(не знаю как правильно это называют), обследования желудка показали что все хорошо, И еще - она диабетик

Ответы врачей 1

Рейти Андриан Остапович
хирург
Адрес: г. Киев, Украина, Киевская областная больница, ЦРП Оболонского района
Телефон: 0953365474, 0680409997
Якщо пацієнт не вживає препаратів заліза вісмуту або активованого вугілля висока вірогідність що це все таки кровотеча. Те що гастроскопія не встановила джерела повинно не заспокоїти а спонукати до подальших пошуків. Джерелом може бути тонка кишка, добре відомо що однією з найчестіших причин кровотечі в ній є дивертикул Мекеля. Друга причина кровотеча з печінкових судин - аневризма яка сполучаєтся з жовчними протоками. Треття причина кровотеча з товстої кишки. Тому при умові доведеного факту кровотечі- низькі показники червоної крові необхідна колоноскопія. Якщо при колоноскопії джерела не знайдено потрібна вазографія судин органів черевної порожнини