Добрий день. Декілька місяців тому з'явився якийсь наріст десь на відстані сантиметра від анального отвору

Добрий день. Декілька місяців тому з'явився якийсь наріст десь на відстані сантиметра від анального отвору. Після родів став трішки відчуватись, але не болить. І ще здається в мене геморой. Що це за наріст і як його лікувати? До лікаря найближчим часом не зможу піти, бо нема з ким залишити дитину. Дякую.

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день пані Христино. Заочно відповісти на Ваше запитання в режимі вірутальної консультації неможливо. Потрібно бачити це утворення. Як варіант Ви можете зфотографувати промежину і відіслати фото на мій сайт www.vrach-proctolog.com.ua. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.