Здравствуйте, доктор. Мы с мужем уже более полугода планируем ребенка, но результатов пока никаких

Здравствуйте, доктор. Мы с мужем уже более полугода планируем ребенка, но результатов пока никаких... сегодня получили результаты спермограммы мужа и хотели бы услышать ваши комментарии по анализу. О чем они говорят и каковы наши шансы? Заранее благодарна за ответ!!! СПЕРМОГРАМА Кількість 4,2 мл Колір : - сірувато-білий Прозорість : - мутна запах : - квітів каштану Час розрідження : через 60 хв від моменту одержання матеріалу - рідка В`язкість 1,0 см Реакція (рН) 8,0 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 68,4 млн Кількість сперматозоїдів в еякуляті 287,3 млн Рухливість (групи а+b+с) 60,2 % Швидка поступальна рухливість (група а) 46,3 % Повільна поступальна рухливість (група b) 8,2 % Непоступальна рухливість(група с) 5,7 % Нерухливих (група d) 39,8 % Концентрація рухливих сперматозоїдів 41,2 млн/мл Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в 1мл 31,7 млн/мл Конц.сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(група b) в 1мл 5,6 млн/мл Концентрація функціональнихсперматозоїдів в 1 мл 15,5 млн/мл Середня швидкість 18 mic/sec Індекс рухливості 508 Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті 173,0 млн Кількість функціональних сперматозоїдів 65,1 млн Кільк.сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+b) 156,7 млн Живі 97 % Мертві 3 % З нормальною морфологією 25 % Дегенеративні форми 75 % Патологія голівки 56 % Патологія шиї 15 % Патологія хвоста 4 % Агрегація сперматозоїдів : - негативний Аглютинація сперматозоїдів : - негативний Клітини сперматогенезу 2,0 % Еритроцити : - поодинокі в препараті Лейкоцити : поодинокі в полі зору Епітелій уретри : - поодинокі Епітелій передміхурової залози : - поодинокий в препараті Зерна ліпідів : помірно Сперматофаги : - не виявлено Кристали Бетхера : - не виявлено Шаруваті тільця : - не виявлено Слиз : незначно

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Не совсем понял по каким критериям проведена спермограмма (9-го или 10-го издания ВОЗ) и на каком оборудовании (камера Горяева или камера Маклера). Есть изменения в результатах, но при таких показателях возможно наступление беременности без вспомогательных репродуктивных технологий. Если еще через 6 месяцев не будет достигнут желаемый результат - возможно будет рекомендовано проведение внутриматочной инсеменации.