Добрий день,лікарю! мені 40років,вагітність врт 9 тиж

Добрий день,лікарю! мені 40років,вагітність врт 9 тиж., по узи ретрохоріальна гематома (виділень кровянистих не було ), приписане лікування на 12 днів: транексам 500 в день, 3 амп дицинона.На фоні лікування і прийому гормонів з початку ваг.(2,5%- прогестерон,400 утрожестан, 6 таб прогінови)зроблені такі аналізи : Антитіла IgG до кардіоліпінів <1 Од/мл при нормі <10 Антитіла IgM до кардіоліпінів 0,9 Од/мл при нормі<7 Гомоцистеїн 6,7 мкмоль/л при нормі11-14 помірний ризик ССЗ 15-29 високий ризик ССЗ >29 дуже високий ризик ССЗ Вагітні: І триместр <5.6 II триместр <4.3 III триместр <3.3 3,7-11 Вовчуковий антикоагулянт скринінг 1,053 при нормі<1,2 негативний Д-Димер 1220* нгФЕО/мл при нормі <500Чи Доцільно додатково ще приймати антикоагулянти курантин чи фраксипарин, адже в підтримці у мене трентал 100мг, кардіомагніл 75. наскільки димер може негативно вплинути на вагітність? Коагулограмма в нормі.фібриноген 2 при нормі1,8-3,5

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Представленных Вами данных (собственно система гемостаза не исследовалась) недостаточно для того, чтобы рекомендовать прием тех или иных препаратов. Фибриноген это не весь гемостаз, да и норма фибриногена не верная. Поэтому я могу рекомендовать терапию на основании серъезных исследований системы свертывания крови (гемостаза). Если требуется назначить препараты не имея данных о свертывании крови, то это не ко мне. Валерий Вознюк.