Поясніть будь-ласка, що значить іммунологічна пам’ять. У мене виявлено антитіла до цитомегаловіруса в межах імунологічно...

Есть ответ
Поясніть будь-ласка, що значить іммунологічна пам’ять. У мене виявлено антитіла до цитомегаловіруса в межах імунологічно пам’яті (1:400), а також антитіла до вірусу герепса 1/2 аж 1:3200 (при позитивному результаті від 1:1600).Я читала тут на сайті, що для того щоб виявити імунітет до герпеса та цитомегаловіруса потрібно взяти аналіз на антитіла - це і є той аналіз який я сдавала (тільки я здавала для того щоб з’ясувати чи є у мене ці хвороби - у чоловіка їх знайшли - чи немає)? І про що власне говорять такі показники? Які у мене шанси вилікуватись і скільки часу це займе. Я читала, що ці інфекції не лікуються, але за допомогою підтримки імунітету пригнічуються.І ще є папілома-вірус... Справи кепські, а ми ще дитину планували найближчим часом :-( Допоможіть будь-ласка, якось із цим розібратись.Дякую за увагу.

Ответы врачей

Бабушкин Александр Аврамович

Бабушкин Александр Аврамович

По-видимому у Вас всё-таки есть обе эти вирусные инфекции. Но не нужно сильно переживать. Носителями герпесвирусной инфекции являются 95% населения Земли. Перед планируемой беременностью рекомендовано пройти курс противовирусного лечения. Вирусы "убить" пока ещё не возможно, но восстановить иммунную систему и поддерживать её на высоком уровне реально. Обратитесь с результатами анализа к грамотному акушеру-гинекологу или к инфекционисту, венерологу на консультацию. После лечения (ацикловир, вальтрекс и т.д.) титры антител снизятся, что может служить критерием иммунологической памяти. Может быть Вам предложат пройти курс - два герпетической вакцины.
С наилучшими пожеланиями. Доктор Александр Бабушкин. Чернигов.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад