Доброго дня!В мами чоловіка червоний плаский лишай, їй порадили препарат ІННЕРХЕЛЬСІ (вибачаюсь якщо не зовсім...

Доброго дня!В мами чоловіка червоний плаский лишай, їй порадили препарат ІННЕРХЕЛЬСІ (вибачаюсь якщо не зовсім вірно написала) - що це за препарат? Чи є аналоги? І чи потрібно ще щось додатково приймати? Вітаміни тощо.

Ответы врачей 1

Специалист
Я не знакома с таким препаратом, не могли бы Вы назвать ирму производителя или это пищевая добавка?