Доброго дня!На днях на УЗД мені поставили діагноз - сідловидна матка (ймовірно неповна перегородка), а...

Доброго дня!На днях на УЗД мені поставили діагноз - сідловидна матка (ймовірно неповна перегородка), а оскільки мій лікар до кінця серпня у відпустці гістероскопія для підтвердження (чи зняття) діагнозу ще не була проведена. Цей діагноз мене дуже турбує, тому що у мене було вже 2 викидні на 8 і 9 тижнях і я на жаль ніде не можу знайти, що собою представляє сідловидна матка і неповна перегородка і як це лікується чи видаляється. Поясніть будь-ласка.Наперед дуже вдячна

Ответы врачей 1

Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Необходимо проведение гистероскопии - во время ее проведения, если перегородка есть и это будет возможно, ее удалят или надсекут.