Добрий день шановний лікарю! Мене звати Марина, 27 років

Добрий день шановний лікарю! Мене звати Марина, 27 років. Вагітність перша, 9 неділь. Дві неділі назад почала відчувати дискомфорт при ковтанні. Зробила аналіз на ТТГ- 0,196. Раніше ніколи не було проблем з щитоподібною залозою.Порадьте будь-ласка, що робити, адже переживаю, щоб це ніяк не вплинуло на плід. Дякую.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Шановна Марина! Особливих підстав для хвилювання немає. Зробіть УЗД щит. з-зи і повторіть аналіз крові на ТТГ через 2 місяці. Спокій, уникати надмірного сонця, контролюйте частоту серцевих скорочень (не більше 90-100 за хв.).