в мене велика родимка на спині, а такох менша в зоні бюстгалтера, чи варто їх...

в мене велика родимка на спині, а такох менша в зоні бюстгалтера, чи варто їх видаляти? А найголовніше чи безпечно це і не може бути ніяких поганих наслідків?

Ответы врачей 1

Специалист
Для этого нужно посетить дерматоонколога, он посмотрим и определит показания к удалению и методы выбора.