Доброго дня. Чи можна після відносно незначного ускладнення геморрою, яке ще до кінця не пройшло,...

Доброго дня. Чи можна після відносно незначного ускладнення геморрою, яке ще до кінця не пройшло, купатись у термальних басейнах Закарпаття з температурою 35-36 градусів та більше 40 градусів? Якщо так, то на протязі якого часу краще приймати ванни?

Ответы врачей 1

Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
це робити однозначно не варто.