добрый вечер.Подскажыте пожалуйста какой препапарат ефективный без побочных ефектов - Пирантел или Фекарис для ребенка

добрый вечер.Подскажыте пожалуйста какой препапарат ефективный без побочных ефектов - Пирантел или Фекарис для ребенка? спасиба

Ответы врачей 1

Специалист
День добрий.
На жаль, побічні ефекти можуть бути у будь-яких лікарських засобів. Все залежить від особливостей кожного організма та стану здоров'я на момент прийняття того чи іншого лікарського засобу.
А також, відповідь на Ваше запитання залежить від того, проти якого виду гельмінтів Ви збираєтеся приймати той чи інший препарат.