Здравствуйте. Мне 15лет

Здравствуйте. Мне 15лет.С раннего детства я крещу ноги ия нагинаюсь набок.Думаю что у меня гиплденамия, но незнаю как это лечить.Пожалуйста, срочно нужна ваша помощь.

Ответы врачей 1

Специалист
День добрий.
Для того, аби переконатися, що Вам дійсно потрібна допомога лікаря, необхідно все точно з'ясувати. Для цього Ви повинні звернутися до свого дільничного педіатра або сімейного лікаря і пройти повне відповідне обстеження.