мені 26 років .

мені 26 років .. не жонатий.в рослаблиному стані потянул член за головку вниз відчуття якби він розтягнувся більше ніж мав ні болі ні опухолі нема а член вже 4 день не стоїть в повну силу .вялий.. був в уролога він сказав що все нормально що я себе накручую .але це не так . мені страшно підкажіть будь-ласка що робити .. ??

Ответы врачей 1

Специалист
Дайте йому 2-3 дня відпочити без тестування ерекції. Я думаю Ви більше злякались, ніж є якась проблема.