Доброго дня! Останіх 7 днів відбуваються якісь зміни в мому тілі, почалося все з пришвидченого серцебиття,потім...

Доброго дня! Останіх 7 днів відбуваються якісь зміни в мому тілі, почалося все з пришвидченого серцебиття,потім почалося запаморечення і тиск знизився з 120/80 до 107/73, останіх два дні відчуваю оніміння області рота та язика на лівій стороні. Прошу допомогти мені так як не знаю, що зі мною відбувається. Завчасно дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте.В данном случае поможет только непосредственный осмотр.Обратитесь к невропатологу