Здравствуйте, пришли результаты анализов, перед этим лечила дисплазию 3 А, вроде после этого все было...

Здравствуйте, пришли результаты анализов, перед этим лечила дисплазию 3 А, вроде после этого все было норм, пришла через полгода на профосмотр и сдала анализы на цитологию, вот приговор: "День менструального циклу 09.08.13 МАТЕРІАЛ З ПОВЕРХНІ ШИЙКИ МАТКИ ТИП II !!! Ознаки запального процесу. Клітини залозового епітелію знайдені в препараті Флора: паличкова в значній кількості. Трихомонади відсутні Елементи дріжджеподібного гриба відсутні Диплококи поза- та внутрішньоклітинно відсутні Ендоцитоплазматичні включення,які нагадують хламід відсутні "Ключові" клітини відсутні Зміни,характерні для Papilloma Virus-інфекції відсутні Зміни,характерні для Herpes Virus-інфекції відсутні Елементи хронічного запаленння відсутні МАТЕРІАЛ З ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ Клітини залозового епітелію без наочних цитоморфологічних змін. Клітини плоского епітелію знайдені в препараті. Не могу уснуть, скоро уезжаю и тут такое...

Ответы врачей 2

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
На здоровье.
Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
А где лейкоциты? Вы весь анализ переписали или не разобрали что-то или выборочно. Тип II это воспалительный процесс,страшного ничего такого нет,спите спокойно,сходите к доктору планово назначит лечение.