Потрібна консультація по аналізу спермограми: кількість 3,0 колір - сірувато-білий прозорість - мутна запах - квітів каштану концентрація - в'язка в'язкість...

Потрібна консультація по аналізу спермограми: кількість 3,0 колір - сірувато-білий прозорість - мутна запах - квітів каштану концентрація - в'язка в'язкість - 3,0 кількість сперматизоїдів в 1 мл. - 110 кількість сперматизоїдів в еякуляті - 150 активнорухливих - 70 слаборухливих - 20 нерухливих - 10 з нормальної морфологією - 92 дегенеративні - 8 паталогія голівки - 5 паталогія хвоста - 3 лейкоцити - 12-14 епітеліальні клітини простати - 1-2

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте. 1)Вопрос так и остался незадан... 2) как так получилось? кол-во 3 мл., в 1 мл - 110 млн., всего - 150 мл. (где-то ошибка...). 3) кол-во лейкоцитов (даже для камеры Горяева) не очень понятно. Перезадайте вопрос более точно.
Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Вариант нормы. Зачатие естественным путём возможно.