Здоамтвуйте. Помогиие розобраться пожалуйста

Здоамтвуйте. Помогиие розобраться пожалуйста. Может ли муж иметь детей? Кількість:2.3. Колір:сірувато-білий.Прозорість:мутна Запах:спермінна. Констстенція:рідка В"язкість:5 мм,рН:7.4. Час розрідження;40 К-сть сперматозоїдів: в 1 мл: 27 млн.шт,у всьому еякуляті:62.1 Рухливість:активнорухливі(а):19,рухливі(b):27,малорухливі(с):12,нерухомі(d):42. З нормальною морфологією 34%. Дегенеритивні і 66%. Патологія голівки:41%. Патологія шийки:49%. Патологія хвоста:10%. Живі форми:68%. Спермаглютинація: відсутня. Агрегація: відсутня. Клітини сперматогенезу 0,5%. Лейкоцити:поодинокі Еритроцити: немає . К-сть епітелію простати: поодинокі. Слиз: відсутній

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Да, с данными изменениями возможно наступление беременности в природном цикле. При условии что Вы здоровы. Чтобы увеличить кол-во подвижных сперматозоидов - рекомендации стандартны (отказаться от вредных привычек, разнообразная диета, витаминные препараты).