Доброго дня. Приблизно місяць тому хворіла бронхітом з сильним кашлем і відходженням слизу

Доброго дня. Приблизно місяць тому хворіла бронхітом з сильним кашлем і відходженням слизу. Зараз якесь неприємне відчуття в грудях, немає сили, температура доходить вечером до 37.8, кашлю немає зовсім: ні сухого, ні воголого, насмарку теж немає. Робила флюрографію (корені тягучі) і була в терапевта (жорстке дихання) - виставляють бронхіт. Я не можу зрозуміти, як може бути бронхіт без кашлю і відходження слизу декілька тижнів? Що робиться з моїм організмом і як вилікуватися? Буду дуже вдячна за вашу консультацію!

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте.Рекамендую обследоваться у кардиолога,т к грозным осложнение подобных заболеваний может быть острый миокардит(воспаление мышцы сердца)