добрый день. подскажите, пожалуйста, педиатор сказал что ребенку надо подрезать уздечко язычка, стоит ли...

добрый день. подскажите, пожалуйста, педиатор сказал что ребенку надо подрезать уздечко язычка, стоит ли это делать ( малышке 1,5 мес. сосет нормально, за первый месяц набрала 1500гр)? заранее спасибо.

Ответы врачей 3

Рувинова Руфь Вячеславовна
Адрес: г. Москва, Россия, Американский Стоматологический Центр, Стоматология-Все Свои!,Цветной бульвар
Телефон: +79260869477
Чтобы не картавил)))
Лісевич Тарас Михайлович
бариатрический хирург
Адрес: м.Стрий Міська стоматологічна поліклініка
Телефон: +380936303398
Вартує. Це дуже швидко і практично безболісно.
Специалист
Якщо дитина нормально смокче молоко і акт смоктання не створює дискомфорту або болю для мами під час годування, то з точки зору ортодонта немає нагальної потреби для проведення пластики вуздечки. В цьому випадку можливе відтермінування пластики вуздечки язика на декілька років. Для того, щоб прийняти рішення щодо пластики вуздечки язика, дитину обов'язково слід показати ортодонту. З повагою, Долгова Марія www.zablotskyy-children.com