zdravstvuyte! moey doceri 13 let , mojno li uje stavit ey breketi

zdravstvuyte! moey doceri 13 let , mojno li uje stavit ey breketi?

Ответы врачей 1

Специалист

Доброго дня, питання про встановлення брекетів вирішує лікар-ортодонт. Встановлення брекетів не залежить від віку пацієнта. Брекет-системи можна ставити і раніше, все залежить від клінічної ситуації пацієнта, для деяких проблем з прикусом інколи 13 років - вже пізно.
У віці 12 - 14 років лікар-ортодонт рекомендує зробити КТ (комп'ютерна томографія) для того, щоб оцінити стан, положення та розташування усіх зубів, а особливо 8-их зубів (зубів мудрості), які можуть негативно впливати на стан інших зубів (недостатньо місця для їх прорізування).
Якщо Ви ще ніколи не зверталися до лікаря-ортодонта, то 12 - 14 років є чи не найвідповідальнішим періодом в дитячому віці, щоб запобігти виникненню проблем в дорослому віці.

http://zablotskyy-children.com