Добрий день. Вчора почались чергові місячні - другий цикл поспіль подовжився до 33 днів

Добрий день. Вчора почались чергові місячні - другий цикл поспіль подовжився до 33 днів. До того десь із рік було як правило 30, але коли почались після пологів (тільки через рік після пологів - бо годувала) то був довгий цикл - 33-34. Потім став для мене більш нормальним - 30 днів. Так от - якісь виділення занадто червоні (алі). Вони складаються зі звичайних, темних зі слизом (згустками?) і явно алих негустих крапель крові. Не можу пригадати щоб таке колись було.Чи має сенс турбуватись?Звертатись до лікаря? Власне що це?Вагітність для мене почалась (3 роки 2 місяці тому) з загрози переривання (кров’янисті виділення). Так от сиджу і думаю. Вірогідність вагітності дуже низька. Контрацептивами (крім презерватива) не користуюсь.Дякую за пораду.Таня

Ответы врачей 2

Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Если кровотечение будет продолжаться дольше, чем обычная менструация, то обратитесь к врачу для осмотра. На сегодняшний день я думаю причин для беспокойства нет.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
З віком у вас можуть мінятися і тривалість місячних, і їх регулярність, і консистенція виділень, що в більшості випадків являється нормою. Лікувати потрібно лише ті проблеми, які заважають вам функціонувати як жінка і як людський організм (наприклад, коли виникає малокрів"я на фоні тривалих місячних, коли ви плануєте вагітність, а місячні нерегуярні, коли є сильні болі, і т.д.)