Добрий день. Вчора почались чергові місячні - другий цикл поспіль подовжився до 33 днів

Есть ответ
Добрий день. Вчора почались чергові місячні - другий цикл поспіль подовжився до 33 днів. До того десь із рік було як правило 30, але коли почались після пологів (тільки через рік після пологів - бо годувала) то був довгий цикл - 33-34. Потім став для мене більш нормальним - 30 днів. Так от - якісь виділення занадто червоні (алі). Вони складаються зі звичайних, темних зі слизом (згустками?) і явно алих негустих крапель крові. Не можу пригадати щоб таке колись було.Чи має сенс турбуватись?Звертатись до лікаря? Власне що це?Вагітність для мене почалась (3 роки 2 місяці тому) з загрози переривання (кров’янисті виділення). Так от сиджу і думаю. Вірогідність вагітності дуже низька. Контрацептивами (крім презерватива) не користуюсь.Дякую за пораду.Таня

Ответы врачей

Попова Татьяна Алексеевна

Попова Татьяна Алексеевна

Если кровотечение будет продолжаться дольше, чем обычная менструация, то обратитесь к врачу для осмотра. На сегодняшний день я думаю причин для беспокойства нет.

Березовская Елена Петровна

Березовская Елена Петровна

З віком у вас можуть мінятися і тривалість місячних, і їх регулярність, і консистенція виділень, що в більшості випадків являється нормою. Лікувати потрібно лише ті проблеми, які заважають вам функціонувати як жінка і як людський організм (наприклад, коли виникає малокрів"я на фоні тривалих місячних, коли ви плануєте вагітність, а місячні нерегуярні, коли є сильні болі, і т.д.)

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад