Скажіть будь-ласка що оначає моє мрт попериково- криживого віділу хребта. Зрізи:сагітальні,аксіальні

Скажіть будь-ласка що оначає моє мрт попериково- криживого віділу хребта. Зрізи:сагітальні,аксіальні.Режими сканування T1W,T2W. Тенденція до зниження інтенсивності мр-сигналу від між хребцевих дисків нижнього таL5-S1 відділів хребта за рахунок початкових проявшв їх дегідратації. Циркулярні вип^ячування міжхребцевих дисків в поперику таL5-S1 віділів хребта. Термінальні відділи спинного мозгу та кінський хвіст без вогнищевих змін, збереженої інтенсивності МР- сигналу. Кісткові загостреня по дорзолатеральних краях каудальних замикаючих пластинок тіл суміжних хребців в нижньпопериковому відділі хребта. сагітальний розмір хребтового каналу становить 18-19 мм. параветебральні мякі тканини інтактні

Ответы врачей 1

Куприй Алексей Петрович
Адрес: Г.Киев. Украина. Киевская областная клиническая больница № 1, отделение нейрохирургии; отделение эндоваскулярной хирургии (интервенционной радиологии), врач нейрохирург
Телефон: +3 8 067-768-10-48
Судя по описанию- ничего страшного нет, только начальные проявления остеохондроза и возрастные изменения. Здоровья Вам!