Добрий день! Мене цікавить таке питання: чи може людина жити поза суспільством, без спілкування з...

Есть ответ
Добрий день! Мене цікавить таке питання: чи може людина жити поза суспільством, без спілкування з людьми?

Ответы врачей

Лазаренко Ольга Владимировна

Лазаренко Ольга Владимировна

Дорбого дня! Звичайно, може. Проте, якою буде якість такого життя - це вже інше питання. Адже людина - соціальна істота, і багато з своїх потреб вона може задовольнити тільки з людьми і через інших людей. Наприклад, потреба в любові, самореалізації, визнанні, повазі. А також емоційній близькості. Якщо ці потреби не заодовольняються довгий час, то виникає біль і "зуд", специфічний голод і може бути сильне роздратування, гнів, будь-які способи руйнівної поведінки, спрямованої на себе чи на інших аж до повного самознищення. Я допускаю, що у вас є серйозні причини запитувати те, ще ви запитали. Та далеко не всі люди можуть причиняти шкоду чи біль, а також нести загрозу. Люди дуже різні. Думаю, вам краще розібратися з причинами бажання втечі від людей і перебороти їх із психологом. Він також може бути першою людиною, яка демонструє здорову і безпечну в психологічному плані поведінку. З повагою.

Липинская Светлана Брониславовна

Липинская Светлана Брониславовна

дивлячись що її заставило це робити. її власний вибір, чи недовіра до людей

Лободенко Наталья Леонидовна

Лободенко Наталья Леонидовна

Доброго времени суток, Оля! Если Ваш вопрос не рассматривать глубоко, то каждый человек имеет право на выбор. И если в этом выборе ему комфортно и ничего не беспокоит, то почему бы и нет.

Ланько Владимир Витальевич

Ланько Владимир Витальевич

Первое, что пришло на ум после прочтение вашего вопроса - история "Таежный тупик", которая публиковалась в газете "Комсомольская правда". http://tululu.org/b16431/ - здесь это можно прочитать.
Потом вспомнились монахи-отшельники, истории о путешественниках, которые длительное время путешествовали в одиночестве.
Но фон всех этих мыслей - тревога и идеи самоограничения, самозащиты от чего-то, чем угрожает (?) общество и общение с людьми.
А в ответ появляется фраза - что вы сами об этом думаете? Такие вопросы "вдруг", как мне кажется, не появляются. И у вас, вероятно, есть свои мысли об этом. И чувства. Думаю, что это тема для серьезного разговора. И, если вы задаете вопрос психологам - то серьезного разговора с психологом на очной консультации.

Рибцун Юлия Валентиновна

Рибцун Юлия Валентиновна

Доброго дня. Якщо Ви не просто філософствуєте, а справді цікавитесь цим питанням, це означає, що воно якимось чином зачіпає Вас. Тоді виникає ряд запитань, на які Ви можете відповісти самостійно чи, при потребі, з допомогою психолога. Навіщо Вам жити поза суспільством? Які люди Вас оточують і як Ви створили таке оточення навколо Вас? Що змушує Вас позбавляти себе радості спілкування з приємними людьми?

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад