дитині 2.5місяці не какає вже 5 день,ще в перший день поставила гліцеринову свічку не покакала,на...

дитині 2.5місяці не какає вже 5 день,ще в перший день поставила гліцеринову свічку не покакала,на 3 день свічку з мила зробила,сьогодні з ранку теж гліцеринову свічку.даю дитині морквяний сік,чай з кропу.в нас і раніше таке було по 4 дні не какала моя доця,але все проходило і випорожненя були і до 6 разів на день.в ті дні що дитина не какає вона спокійна,сміється бавиться.сить добре,гази відходять тільки не какає(((((((((((((((((порадьте щось

Ответы врачей 1

Назарук Ирина Юрьевна
педиатр, семейный врач
Адрес: г. Херсон, КУ "Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша", Поликлиника №1
До 6 месяцев ни в коем случае нельзя давать ребенку соки!!! Если ребенок на груди и его не беспокоит живот - это полное усвоение грудного молока, мочится но не опорожняется.Не надо ставить ни каких свечей, тем более из мыла!!!